Doprava

V současné době můžete zvolit 3 možnosti dopravy
 
1) Osobní odběr v Zahradnictví
Při objednávce zaškrtněte způsob dodání OSOBNÍ ODBĚR - budeme Vás informovat emailem nebo telefonicky, jakmile budete mít zboží připravené k odběru v Zahradnictví, za tento způsob dodání nic neplatíte, zboží můžete zaplatit hotově nebo platební kartou v Zahradnictví. Objednané rostliny si vyzvedněte do tří dnů, v opačném případě je vrátíme zpět do prodeje.
 
2) Přepravní službou
Standardní zásilka:
Při objednávce zaškrtněte způsob dodání GEIS - zásilka standardní SR, za tento způsob dodání účtujeme poplatek 7,- EUR Cena dopravy není závislá na počtu rostlin v objednávce.
 
Zásilka stromky:
Při objednávce zaškrtněte způsob dodání GEIS - zásilka stromky SR, za za tento způsob dodání účtujeme 10,- Eur.
Maximální výška zásilky je 175 cm, větve přesahující tuto výšku budou odstřiženy. Cena dopravy není závislá na počtu rostlin v objednávce. Prostokořenné stromy a keře zasíláme v samostatném balíku, pokud objednáte zároveň rostliny v květináči, balíme tyto zvlášť a účtujeme navíc poštovné ve výši 7,- Eur. Z technických důvodů nejde rostliny v květináčích zasílat dohromady se stromy.
 
 
 
3) Pouze osobní odběr nebo speciální přeprava
Jedná se o rostliny, které vzhledem ke svým rozměrům nebo váze nelze zaslat běžným způsobem. Je možné je odebrat osobně v Zahradnictví ve Spomyšli nebo nás kontaktujte po odeslání objednávky ohledně možnosti a ceny dopravy.
 
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.